Logowanie
Nie masz konta? Zarejestruj się
Koszyk ...jest pusty
wyszukiwanie zaawansowane
Bestsellery
Producent: GEMINI
4,00

3,00 zł
Producent:
75,00 zł
1
 
2
3
 
Powiększ

Osobisty pojemnik do zużytych igieł SANBOX - NOWOŚĆ!

cena: 3.00zł
 

dostępność:  od zaraz

opis produktu:

Osobisty pojemnik do zużytych igieł SANBOX - NOWOŚĆ!

SANBOX to innowacyjny osobisty pojemnik na zużyte igły. Wyrób ten kierowany jest przede wszystkim do użytkowników, którzy szukają optymalnego rozwiązania dla gromadzenia igieł nie tylko w jednostce służby zdrowia ale również w terenie. Ze względu na kompaktowe wymiary szczególnie nadaje sie do stosowania przez pielęgniarki środowiskowe jako osobisty pojemnik noszony w torbach zabiegowych. SANBOX ma ergonomiczny kształt umożliwiający wygodne trzymanie pojemnika w dłoni i jego obsługę. Pokrywka pojemnika to nowoczesny system zamykania chwilowego i ostatecznego. Wygodna i prosta w obsłudze klapka po otwarciu daje dostęp do otworu wrzutowego. Otwór pojemnika wyposażony jest w wygodny zaczep umożliwiający rozdzielenie igły od strzykawki bez konieczności dotykania igły ręką. Zabezpiecza to użytkownika przed niezwykle groźnym ryzykiem zakłucia. Po odhaczeniu igły jednym ruchem ręki pojemnik można zamknąć aż do kolejnego użycia i bezpiecznie transportować nawet w torbie pielęgniarki. Po napełnieniu pojemnika lub przekroczeniu czasu jego użytkowania końcową część klapki pojemnika należy odgiąć ku górze i zamknąć bezpowrotnie pojemnik. Zamknięcie to jest jednocześnie plombą świadczącą o ostatecznym zużyciu pojemnika i konieczności jego utylizacji.
Pojemnik oznakowany jest w czytelną etykietą z wymaganymi polami do opisu oraz obrazkową instrukcją obsługi uławiającą obsługę.
SANBOX dostępny jest z dodatkiem środka biostatycznego hamującego namnażanie bakterii. Dzięki tej unikatowej właściwości produkt ten nie tylko służy do gromadzenia i transportu niebezpiecznych odpadów medycznych ale także może pomóc w zapobieganiu rozwoju i rozprzestrzenianiu sie niebezpiecznych bakterii. Ta wyjątkowa cecha jest szczególnie cenna przy stosowaniu pojemnika SANBOX jako pojemnika stosowanego w terenie przez pielęgniarki środowiskowe.

powrót do poprzedniej strony
tel (018) 337-86-53

Jeżeli spodobał Ci się nasz sklep poinformuj o tym swoich przyjaciół.
Copyright © gemini-ratownictwo.pl wizyt: 3313367 on-line: 13 Realizacja: Intellect