Logowanie
Nie masz konta? Zarejestruj się
Koszyk ...jest pusty
wyszukiwanie zaawansowane
Bestsellery
1
 
2
3
 
Start -» MASKI OCHRONNE / PRZYŁBICE -»
Powiększ

Pyłbica ochronna

cena: 35.00zł
 

opis produktu:

Maski ochronne

Maska ochronna - regulowana przyłbica ochronna. Skuteczna i łatwa w użyciu osłona na twarz, pozwalająca na zminimalizowanie ryzyka kontaktu z wirusami, zarazkami lub bakteriami. Skutecznie chroni usta, oczy i nos. Jest odporna na środki dezynfekujące zawierające alkohol i łatwa w czyszczeniu. Maska składa się z przezroczystej przyłbicy z tworzywa sztucznego oraz regulowanego paska mocującego osłonę na głowie. Maska jest wygodna, lekka i wielokrotnego użytku. Można nosić ją razem z okularami. Sprawdzi się zarówno w branży medycznej, farmaceutycznej, jak i wśród pracowników sklepów i innych firm, zapewniając im ochronę.


Dzięki wygodnemu paskowi z rzepem posiada duże możliwości regulacji. Możemy ją dostosować do rozmiarów naszej głowy.
Maska dostępna jest w wymiarach MAXI, 315 x 300 mm - zapewniającym maksymalną powierzchnię ochrony, dużo większą w porównaniu do rozwiązań dostępnych na rynku. W przygotowaniu jest również oferta na maski w standardowych rozmiarach.


Przyłbice pakowane pojedynczo w woreczki są gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania.
 

Produkt wykonany z przezroczystego PVC clear o grubości 0,5 mm. Tworzywo może być stosowane do kontaktu z żywnością.

Osłona w rozmiarach MAXI. Maska po rozłożeniu ma wymiary 315 x 300 mm. Osłona pozwala ochronić większą część twarzy w porównaniu do standardowych masek dostępnych na rynku.


Pasek parciany z rzepami mocujący maskę do głowy o szerokości 30 mm. Posiada zapięcie na rzep, łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu.
Dzięki regulacji paska łatwo wyregulujemy odległość przyłbicy od twarzy, zapewniając dystans pomiędzy twarzą a szybką ochronną  i umożliwiając tym samym cyrkulację powietrza i zwiększając komfort użytkowania

 

Cena dotyczy zamówienie min 10 przyłbic

dodatkowe zdjęcia:

Powiększ
Powiększ
Powiększ
powrót do poprzedniej strony
tel (018) 337-86-53

Jeżeli spodobał Ci się nasz sklep poinformuj o tym swoich przyjaciół.
Copyright © gemini-ratownictwo.pl wizyt: 3156333 on-line: 17 Realizacja: Intellect