Logowanie
Nie masz konta? Zarejestruj się
Koszyk ...jest pusty
wyszukiwanie zaawansowane
Bestsellery
Producent: GEMINI
Producent: GEMINI
35,00 zł
1
 
2
3
 
Regulamin

 

Regulamin sklepu internetowego www.gemini-ratownictwo.pl

 1. Właścicielem sklepu internetowego www.gemini-ratownictwo.pl jest firma

  „Gemini” Gabriela Baczyńska z siedzibą przy ulicy Jana Pawła II 44 34-600 Limanowa

(zwana dalej sprzedającym)

 1. Złożenie zamówienia w sklepie www. gemin-ratownictwo.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

 

Przyjęcie i realizacje zamówienia.

 

 1. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie "formularza zamówienia" znajdującego się na stronach sklepu.

 2. Podstawowym warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest podanie podczas składania zamówienia poprawnych danych kontaktowych: e-mail, nr telefonu, adres do wysyłki. Ułatwi to rozwiązanie ewentualnych zastrzeżeń dotyczących zamówienia.

 3. Sprzedający zobowiązuje się w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzić zamówienie u Kupującego drogą internetową lub telefoniczną. Czas ten może zostać wydłużony w przypadku, gdy wypada on w dni uznane za wolne od pracy (niedziele i święta).

 4. Termin realizacji zamówienia towaru dostępnego na stanie magazynu firmy wynosi od 1-10 dni roboczych od otrzymania potwierdzenia wpłaty należności na konto Sprzedającego. W niektórych przypadkach czas realizacji zamówienia może wynieść ponad 10 dni roboczych.

 5. W przypadku zamówień wykonywanych na indywidualną miarę, do ceny podstawowej doliczamy 20% jego wartości.

  Termin realizacji od 1 do 7 tygodni

 6. W razie potrzeby anulowania zamówienia prosimy o jak najszybszy kontakt e-mail lub telefoniczny, pod warunkiem, że ubranie nie jest szyte na wymiar Klienta bądź posiada

  na ubraniu indywidualnej aplikacji termo-transferowej tj. Imię i nazwisko, ksywka, grupa krwi itp.

Formy płatności/dostawa

 1. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego wyrażone są w polskich złotych, zawierają podatek VAT . Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki.

 2. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty podanej należności na konto Sprzedającego: „Gemini” Gabriela Baczyńska ul. Krakowska 6, 34-600 Limanowa

  mBank: 28 1140 2004 0000 3402 5866 2482

 3. Koszt dostarczenia przesyłki pokrywa Klient. W przypadku, gdy kwota zamówienia wynosi 1000,00 zł lub więcej koszt przesyłki pokrywa Sprzedający.

 4. Dostawy realizowane są poprzez Pocztę Polską lub firmą kurierską DPD.  Oferowany towar dostarczany jest na terenie całej Polski. W przypadku dostawy krajowej koszt przesyłki wynosi 15,00 pln brutto Pocztą Polską i 20,00 pln brutto firmą kurierską DPD.Sprzedawca nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. Kurier zazwyczaj nie kontaktuje się telefonicznie z odbiorcą. Dostawy realizowane są w ciągu 2 dni roboczych od dnia wysyłki, w godzinach 9 - 17, od poniedziałku do piątku. Dostawy w innych godzinach i w soboty wymagają dodatkowej opłaty dla firmy kurierskiej i mogą być ustalane indywidualnie. W przypadku gdy kurier nie zastanie Państwa w domu zostawia awizo z informacją jak skontaktować się z firmą kurierską i ustalić termin kolejnego dostarczenia.


 

Zwroty i reklamacje

 1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.

 2. W chwili odbioru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący obowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.

 3. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz. U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami), Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym (towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu, zaopatrzony we wszystkie metki oraz dodatkowe akcesoria (jeśli są dołączone do towaru). Ponadto towar nie może być używany, zniszczony lub uszkodzony. Zwracany towar musi być czysty i pozbawiony zapachu: np. perfum. Nie przyjmujemy zwrotu odzieży szytej na indywidualną miarę lub posiadających niestandardowe napisy!! Jednocześnie informujemy, iż w celu dokonania zwrotu towaru niezbędny jest wcześniejszy kontakt ze Sprzedającym.

 4. Za podanie błędnych rzeczywistych wymiarów do indywidualnego zamówienia odpowiedzialność ponosi Zamawiający.

 5. Podstawą przyjęcia lub wymiany jest przesłanie na własny koszt reklamowanego towaru przez Zamawiającego na adres Sprzedającego wraz z opisem uszkodzenia lub prośbą wymiany np. na inny rozmiar oraz kopią faktury VAT lub paragonu.

 6. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze Sprzedającym za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury VAT) oraz opisać przedmiot reklamacji.

 7. Zwrot pieniędzy następuje wyłącznie przelewem na konto bankowe wskazane przez Zamawiającego. Warunkiem otrzymania zwrotu pieniędzy jest podpisanie przez Zamawiającego otrzymanej faktury korygującej.

 8. UWAGA ! Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
   

Postanowienia końcowe

 1. Rejestrując się w sklepie gemini-ratownictwo.pl, Klient akceptuje regulamin zakupów sklepu GEMINI. Sklep przykłada ogromną wagę do ochrony prywatności Użytkowników i jako administrator danych chroni je i zabezpiecza przed dostępem osób nieupoważnionych. Dane osobowe Klienta będą przetwarzane i wykorzystywane przez firmę GEMINI z siedzibą w Limanowej przy ulicy ul. Krakowskiej 6, wyłącznie do celów ewidencji sprzedaży, do kontaktowania się z Użytkownikiem oraz do realizacji zamówień złożonych przez Klienta. Dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity - Dz. U. nr 101/2002, poz. 928). Informujemy także, że Klientowi przysługuje prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych (w panelu moje konto).
  .

 2. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Sprzedający zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.

 3. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

 

 

powrót do poprzedniej strony
tel (018) 337-86-53

Jeżeli spodobał Ci się nasz sklep poinformuj o tym swoich przyjaciół.
Copyright © gemini-ratownictwo.pl wizyt: 3421336 on-line: 12 Realizacja: Intellect